Меню
 Мій акаунт

Кошик порожній!

Вишитий одяг для дітей

Показати:
Сортування:
Виберіть підкатегорію

Дитячі вишиванки для хлопчиків і дівчаток

Дитячі вишиванки тепер частіше і частіше можна побачити на маленьких і юних патріотах і патріотках. Малюків одягають в них батьки, адже український національний одяг прищеплює кожній дитині не тільки патріотичної дух, відданість традиціям народу, а й самодостатність і самобутність. Це, врешті-решт, ще й красиво і ультра модно.

А всього лише кілька століть тому дитячі вишиванки були не тільки стильним і ефектним елементом в одязі, а й потужним оберегом. З давніх-давен вважалося, що дитяча вишита сорочка здатна захистити дитину від хвороб і лихого ока. Не дарма ж, коли про новонародженого говорили, що він народився в сорочці, це означало, що до нього буде прихильною доля.

Вишиванки для дітей від «Magtex: Магія текстилю»

У нашому асортименті - найрізноманітніші вишиванки для дівчаток і хлопчиків, які оцінять не лише маленькі господарі, а й їхні батьки. Перші - за зручність і привабливість, другі - за якість і безпеку для дитини.

Ми самі виготовляємо кожну вишиванку, тому несемо за все повну відповідальність. Застосовуємо виключно хороші матеріали та фурнітуру, виготовляємо по надійним перевіреним викрійками. Тому всі дитячі вишиванки, які ви замовите у нас, не тільки принесуть естетичне задоволення, а й забезпечать комфорт.

Купити дитячі вишиванки недорого

Ціни на вишиванки, представлені в каталозі - одні з кращих в Україні. Дрібні і великі оптові покупки ще вигідніше! Чим вище загальна сума замовлення, тим дешевше вартість кожного примірника!

Знайомтеся з асортиментом, вибирайте дитячі вишиванки для хлопчиків і дівчаток, які вам подобаються більше за інших і замовляйте. Будемо раді тривалому взаємовигідному співробітництву з вами!